Gaziantep Kombi Servisi

Ak-Er Soğutma Gaziantep Kombi Servisi 20 yıllık tecrübe ve müşteri memnuniyeti ile Gaziantep ilinde kombi servisinde lider firma olmayı başarmıştır.

Kombi Servisi

Firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet verirken diğer firmalara kıyasla uzman personeli tarafından hatasız ve problemsiz çözümler sunar. Kış aylarında daha çok ihtiyaç duyulan kombilerimizin genellikle düzenli bakım yapılması gerekmektedir. Kombi bakımınızın düzenli ve uzman ekip tarafından yapılması ilerde oluşabilecek masraflı tamir ve tadilat işlemlerinden kurtulmanıza ve extra giderlerin önüne geçilmesi adına çok önemlidir. Firmamız bu konuda iddia ediyoruz ki, diğer firmalara kıyasla işini doğru ve uygun fiyatlara yapmaktadır. Gaziantep Kombi Servisi miz sizlere kesintisiz 7/24 hizmet vermektedir. Firmamıza Kombi problemleriniz için Mesai saatleri içerisinde Şubelerimizden, mesai saatleri dışında Gsm numaralarından ulaşabilirsiniz.

Kombilerinizde oluşan arıza/hata lar ile ilgili detaylı bilgi alabilir ve uzaktan yardım ile (Kombinize müdahale etmeye gerek olmadığında) ücretsiz bir şekilde çözüme ulaşabilirsiniz. Kombi servisimiz Gaziantep ili yanı sıra çevre illerde de hizmet vermektedir. Gaziantep Kombi Servisi olarak yapmış olduğumuz tüm bakım ve onarım işlemleri 1 yıl garantilidir. Kombinize takılan parçalarımız orjinal olup garanti kapsamındadır.

Genel Kombi Çeşitleri ve Bakım/Onarım

Firmamızın Personel eğitimlerinde almış olduğu ve servisi hizmeti verdiği kombileri kısaca listelediğimizde genel olarak tüm marka kombi bakım ve servis hizmetine hakim olduğumuzu söylemekten gurur duyuyoruz.

Kombi Hizmetlerimiz

 • Gaziantep Viesman Kombi Servisi

Viesman marka kombi tamir ve bakım servisi firmamız tarafından sağlanmaktadır. Genel kombi arıza kodlarına forum sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Gaziantep Viesman Kombi Servisi Çözemediğiniz arıza kodları ve problemleriniz için firmamız 7/24 hizmet vermektedir.

 • Gaziantep Buderus Kombi Servisi

300 Yıllık olan Buderus kombi firması her zaman yeni nesil kombiler üretmeye devam etmektedir. Bu kombilerin bakım ve onarımları Gaziantep Buderus Kombi Servisi ak-er tarafından yapılıp orjinal yeder parçaları mevcuttur.

 • Gaziantep Eca Kombi Servisi

Bir Türk Markası olan Eca kombi servis hizmetini Gaziantep ilinde ve çevre illerde firmamız yapmaktadır. Gaziantep Eca Kombi Servisi Tüm servislerimiz 1 yıl garantilidir ve herhangi bir sorun problem olması durumunda 7/24 firmamız ile irtibat kurarak destek alabilirsiniz.

 • Gaziantep İmmergas Kombi Servisi

5 Şubat 1964 de kurulan firma yeni nesil çözümler kurup kombi de yenilikçi olarak ayakta kalmayı başarmıştır. Gaziantep İmmergas Kombi Servisi Bu sebeple firmamız İmmergas Kombi servisi hizmeti vermektedir. Uzman personelimiz sayesinde İmmergas markalı kombilerin tüm arıza ve hata kodları firmamız tarafından giderilebilmektedir.

 • Gaziantep Vaillant Kombi Servisi

1874 yılında kurulan Vaillant kombi firması 1992 yılında Türkiye de faaliyet göstermeye başlamıştır. Firmamız sonraki yılında Gaziantep Vaillant Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır.

 • Gaziantep Demirdöküm Kombi Servisi

1954 Yılında Türk firması olarak kurulan Demirdöküm, kombi üretimine başlamasıyla firmamız tarafından Gaziantep Demirdöküm Kombi Servisi hizmeti olarak gerekli eğitimlerini görerek kadrolu personelleri tarafından hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız Her türlü orjinal yedek parçanın yanı sıra 1 yıl teknik servis garantisi veriyor.

 • Gaziantep Bosch Kombi Servisi

Bir dev haline gelen Bosch Kombi firmamız tarafından en çok hizmet verilen kombi olması sebebi ile Gaziantep Bosch kombi servisi olarak, En uygun fiyatlı hizmet için en çok tercih edilen firma haline gelmiştir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

 • Gaziantep Protherm Kombi Servisi

Avru ve Orta doğuda yaygın olarak kullanılan Protherm Kombi Türkiyede yaygınlaşmaya başlamıştır. Şirketimiz Gaziantep Protherm Kombi servisi hizmeti yetki belgesini alarak hizmet vermeye başlamıştır.

 • Gaziantep Ariston Kombi Servisi

20 yıldır hizmet verdiğimiz markalardan olan Ariston sürekli yeni teknolojiler geliştirmekte ve servis ağını arttırmaktadır. Gaziantep Ariston Kombi Servisi miz son sistem teknolojik ekipmanlarla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

 • Gaziantep Ferroli Kombi Servisi

Müşteri memnuniyetine özen gösteren Ferroli firması bayi ve servis ağını geliştirmeye devam edip, çalışmaları firmamız tarafından takip edilmektedir. Gaziantep Ferroli Kombi servisi veren firmamız müşterilerimiz adına her türlü kombi bakım ve onarımında uzmanlaşmış ve en popüler firma haline gelmiştir.

 • Gaziantep Airfel Kombi Servisi

Yoğuşmalı ve çok tercih edilen Airfel kombilerin düzenli bakım onarım ve teknik servis hizmetleri Gaziantep Airfel Kombi Servisi Ak-Er tarafından verilmektedir.

Gaziantep iliminde Kombi Servisi olarak hizmet veren firmamız; Yenilikçi, Teknolojik, Uzman Kadro, Yerinde Hizmet ve Orjinal Parça hizmeti vermektedir. Tüm Bakım Onarım ve Servis Hizmetlerimiz Firmamız tarafından Garanti Kapsamındadır. Bizi tercih eden Tüm Müşterilerimize Teşekkür Ederiz.

Bize Nasıl Ulaşmak İstersiniz ?

7/24 Gsm : 0532 062 34 84

WhatsApp Destek  : Yazmak İçin Tıklayınız.

Operatör 1 : 0342 323 96 97

Operatör 2 : 0342 323 96 95

Operatör 3 : 0342 339 39 93

Operatör 4 : 0342 220 00 82

İletişim Formu : Yazmak İçin Tıklayınız.

Servis Çağır : Servis Çağırmak için Tıklayınız.